» » Bu gün Avropa Liqasında V turun oyunları keçiriləcək

Bu gün Avropa Liqasında V turun oyunları keçiriləcək

  • 23-11-2017, 09:57
  • idman
  • 76
Bu gün Avropa Liqasında V turun oyunları keçiriləcək

Bu gün futbol üzrə Avropa Liqasında V turun oyunları keçiriləcək.

“Report” xəbər verir ki, dünyanın müxtəlif ölkələrində ümumilikdə 24 matç baş tutacaq.

Artıq Kiyev “Dinamo”su, “Styaua”, “Arsenal”, “Latsio” və “Zenit” 1/16 finala vəsiqəni erkən təyin ediblər. Baş tutacaq növbəti görüşlərdən sonra daha 19 komandanın - “Vilyarreal”, “Astana”, “Partizan”, “Lüdoqorets”, “Braqa”, “Milan”, AEK, “Atalanta”, “Lion”, “Kopenhagen”, “Şerif”, “Viktoriya”, “Srvena Zvezda”, “Zalsburq”, “Marsel”, “Ostersun”, “Zarya”, “Nitsa” və “Real Soseydad”ın anoloji uğuru təkrarlamaq imkanı var.

“Vardar”, “Makkabi” və “Everton” isə pley-offa yüksəlmək şansını itirib.

Avropa Liqası

Qrup mərhələsi, V tur

23 noyabr

A qrupu
20:00. "Astana" (Qazaxıstan) - "Vilyarreal" (İspaniya)
00:05. "Makkabi" (Təl-Əviv, İsrail) - "Slaviya" (Praqa, Çexiya)
Xal durumu: "Vilyarreal" - 8, "Astana" - 7, "Slaviya" - 5, "Makkabi" - 1.

B qrupu
00:05. "Partizan" (Serbiya) - “Yanq Boyz" (İsveçrə)
00:05. "Skenderbeu" (Albaniya) - "Dinamo" (Kiyev, Ukrayna)
Xal durumu: "Dinamo" - 10, "Partizan" - 5, "Yanq Boyz" - 3, "Skenderbeu" - 2.

C qrupu
00:05. "Braqa" (Portuqaliya) - "Hoffenhaym" (Almaniya)
00:05. "Lüdoqorets" (Bolqarıstan) - "Başakşehir" (Türkiyə)
Xal durumu: "Lüdoqorets" - 8, "Braqa" - 7, "Hoffenhaym" - 4, "Başakşehir" - 2.

D qrupu
00:05. "Milan"(İtaliya) - "Austriya" (Avstriya)
00:05. AEK (Yunanıstan) - "Riyeka"(Xorvatiya)
Xal durumu: "Milan" - 8, AEK - 6, "Austriya" - 4, "Riyeka" -3.

E qrupu
00:05. "Everton" (İngiltərə) - "Atalanta" (İaliya)
00:05. "Lion" (Fransa) - "Apollon"(Kipr)
Xal durumu: "Atalanta"- 8, "Lion" - 8, "Apollon" - 3, "Everton" - 1.

F qrupu
00:05. "Şerif" (Moldova) - "Zlin" (Çexiya)
22:00. "Lokomotiv" (Moskva, Rusiya) - "Kopenhagen" (Danimarka)
Xal durumu: "Kopenhagen" - 6, "Şerif" - 6, "Lokomotiv" - 5, "Zlin" 2.

G qrupu
22:00. "Viktoriya" (Plzen, Çexiya) - "Styaua" (Rumıniya)
22:00. "Luqano" (İsveçrə) - "Hapoel" (Beer-Şeva, İsrail)
Xal durumu: "Styaua" - 10, "Viktoriya" - 6, "Hapoel" - 4, "Luqano" - 3.

H qrupu
22:00. BATE (Belarus) - "Srvena Zvezda" (Serbiya)
22:00. "Köln" (Almaniya) - "Arsenal" (İngiltərə)
Xal durumu: "Arsenal" - 10, "Srvena Zvezda" - 5, BATE - 4, "Köln" - 3.

I qrupu
22:00. "Zalsburq" (Avstriya) - "Gimaraynş" (Portuqaliya)
22:00. "Konyaspor" (Türkiyə) - "Marsel" (Fransa)
Xal durumu: "Zalsburq" - 8, "Marsel" - 6, "Konyaspor" - 4. "Gimaraynş" - 4.

J qrupu
22:00. "Ostersun" (İsveç) - "Zarya" (Ukrayna)
22:00. "Atletik" (İspaniya) - "Herta" (Almaniya)
Xal durumu: "Ostersun" - 7, "Zarya" - 6, "Atletik" - 5, "Herta" - 4.

K qrupu
22:00. "Latsio" (İtaliya) - "Vitess" (Hollandiya)
22:00. "Nitsa" (Fransa) - "Zülte-Varegem" (Belçika)
Xal durumu: "Latsio" - 12, "Nitsa" - 6, "Zülte-Varegem" - 4, "Vitess" - 1.

L qrupu
22:00. "Zenit" (Rusiya) - "Vardar" (Makedoniya)
22:00. "Rusenborq" (Norveç) - "Real Soseydad" (İspaniya)
Xal durumu: "Zenit" - 10, "Real Soseydad" - 9, "Rusenborq" - 4, "Vardar" - 0.
Oxşar xəbərlər
İnsanlığa qarşı zorakılıq
İnsanlığa qarşı zorakılıq
Müharibənin acı xatirələri canlı şahidlərin gözü ilə Dünyanın abad və gözəlliyini bərbad edən müharibələr olmasaydı, bütün Читать далее
Aydın Ulusoyla baxış bucağı
Aydın Ulusoyla baxış bucağı
SAVADIN QİYMƏTİ NƏ QƏDƏRDİR? XVIII əsrin ikinci yarısı buxar maşınları sənayesində geniş miqyaslı dəyişikliklər ilə yadda Читать далее
Nuray Dənizin maraq otağı silsiləsindən
Nuray Dənizin maraq otağı silsiləsindən
BİZ HARDAN GƏLİRİK VƏ HARA GETMƏLİYİK? Bəzən klassiklərdən birinin məqaləsini, şeirini, hekayəsini paylaşırsan. O dəqiqə bir Читать далее
Xədicə Abdulla araşdırma
Xədicə Abdulla araşdırma
QANDİNİN QƏRİBƏLİKLƏRİ Şiddətsiz inqilab etməyin mümkünlüyünü nümayiş etdirsə də, əslində Mahatma Qandi müqəddəs deyildi. Читать далее
«    İyun 2018    »
BeÇaÇCaCŞB
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930